Sarı Sıcak Bir Yolculuk

Sarı Sıcak Bir Yolculuk, geçmişin karanlığında, fotoğraflar, rüyalar ve anılar içinde, kendi gerçeğini ve kimliğini arayan bir kadının içsel yolculuğunun hikayesi... Devamı »

Kağıt Kayıklar

“Bir geldim erguvanlar, bir döndüm mimozalar kaldı mendilimde. Mendilim de yoktu ya, kitap aralarında saklardım anıları. Ayraçlar çıktı, kâğıt kıvrımlarından duraklarımızın izleri silindi sayfalardan. Kenarında... Devamı »

Şebnem Kartal Kimdir?

1969 Ankara doğumluyum. 1991 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldum. 1995 yılında aynı üniversitede, sosyal psikoloji yüksek lisans programını tamamlayarak psikolojide uzmanlık derecesi aldım. Devamı »

 

Sarı Sıcak Bir Yolculuk

1349108

Sarı Sıcak Bir Yolculuk, geçmişin karanlığında, fotoğraflar, rüyalar ve anılar içinde, kendi gerçeğini ve kimliğini arayan bir kadının içsel yolculuğunun hikayesi…

Roman kahramanı, kimi zaman köklerinin bulunduğu esmer coğrafyaların yakıcı sıcağında, kimi zaman beyaz ve soğuk kentlerin ayazında buluşuyor okurla. İstanbul’dan Paris’e, Mardin’den Prag’a Adana’dan Cordoba surlarına uzanan bu zorlu süreçte, kah demir yığınının içinde ağlatıyor, kah çocukluğunun geçtiği sıcak sokaklarda gülümsetiyor.

sari_sicak_bir_yolculuk_lowBazen bir cenaze evi kalabalığına, bazen Quadalquivir nehrinin kıyısında bir banka, bazen de çocukluğunu çevreleyen alçak bir duvarın dibinde oyun oynamaya davet ediyor.

Sarı Sıcak Bir Yolculuk, gerçek bir yaşam öyküsünün, kurgu bir karakter ağzından anlatıldığı bir psikoterapi romanıdır. Kitaptaki her bölüm, bir terapi seansını aktarmaktadır.

Sayfa Sayısı: 404
Baskı Yılı: 2012
Dili: Türkçe
Yayınevi: 3P Yayıncılık

 

 

 

Satın Alma Seçenekleri:

- Sarı Sıcak Bir Yolculuk D&R Satın Alma Sayfası

- Sarı Sıcak Bir Yolculuk İdefix Satın Alma Sayfası

- Sarı Sıcak Bir Yolculuk Pandora Satın Alma Sayfası

facebook-iconSarı Sıcak Bir Yolculuk Facebook Sayfasıtwitter-icon
Sarı Sıcak Bir Yolculuk Twitter Sayfası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>